Personalia
Naam:Mollet
Voornaam:Laurent
Nationaliteit:Belg
Geboorteplaats & datum:Oostende, 29 maart 1974
Adres:Oudstationstraat 1
8400 Oostende - Stene
Telefoon & fax:059/50.16.49
GSM:0476/53.21.38
Email:
Rijbewijs:Categoria A en B, permanent geldig
Burgerlijke standGehuwd met Marijke Gaerdelen
papa van Lowiek, ° 24 december 2007
papa van Emiel, ° 10 augustus 2010
Diploma's en opleidingen
  • 2011: Attest Preventieadviseur Niveau 3
  • 2006 – 2006: opleiding International Port Security Officer Securitas Training
  • 2006 – 2006: opleiding Persoonscontrole lange type Securitas Training
  • 2006 – 2006: opleiding Bedrijfseerstehulpverlener Securitas Training
  • 2005 – 2006: opleiding Basisbewaking van het uitvoerend personeel Securitas Training
  • 2001 – 2002: postuniversitair Certificaat Multidisciplinair Forensisch Onderzoek KUL
  • 1998 – 2000: licentiaat in de Criminologische Wetenschappen UG
  • 1996 – 1998: kandidaat in de Criminologische Wetenschappen UG
  • 1993 – 1996: rechten UG
  • 1991 – 1993: technisch Onthaal en Public Relations
Behaalde prijzen
  • 1993: prijs beste leerling algemene vakken
  • 1993: prijs beste leerling Nederlands
  • 1993: prijs beste leerling Public Relations
Toegewezen titels
  • Bij besluit van de internationale president van 07/10/2001 ingevolge de oprichtingsakte van 15/05/1958 te San Pau Brasil en de wettelijke registratie van 01/06/1991 te Benidorm España: Ridder – Commandeur, Ambassadeur van de Lliga Internacional dels Cavallers i Publilles de la Barretina voor België.
Vaardigheden
  • Talenkennis

  • Nederlandsmoedertaal
    Franszeer goed gesproken en geschreven
    Engelszeer goed gesproken en geschreven
    Duitsgoede noties gesproken en geschreven
    Spaansnoties gesproken en geschreven
    Italiaansnoties begrijpen

  • Informatica

  • Word, Excel, Outlook, internetgebruik
Werkervaring
  • Docent Basisbewaking en Persoonscontrole Syntra West Kortrijk, sinds 2003

  • Toegevoegd kandidaat gerechtsdeskundige bij de Parketten te Brugge, Kortrijk en Gent, sinds 2000

  • Ministerieel Besluit tot vergunning voor het aanbieden van diensten van onderneming voor veiligheidsadvies, in toepassing van de wet van 10 april 1990 tot regeling van de private en bijzondere veiligheid gegeven te Brussel op 21 augustus 2008 voor een eerste periode van vijf jaar.

  • 01/11/1999 - 01/04/2000: Parlementair medewerker Senaat van België.
  • 01/05/2001 - 30/06/2003: Stafmedewerker communicatie bij het Kabinet van de Minister-president van de Vlaamse Regering, De Heer Patrick Dewael.
  • 01/12/2003 - 31/10/2004: Parlementair medewerker Kamer van Volksvertegenwoordigers.
  • 20/04/2005 - 10/06/2005: HR assistent D&S Holding NV Cobelguard.
  • 17/11/2005 - 30/04/2006: Bewakingsagent Securitas NV en docent Securitas Training.
  • 01/09/2006 - 01/05/2007: Bijberoep bediende Century 21 Advance.
  • 01/05/2006 - heden: Zelfstandig Docent voor Securitas Training.
  • 21/08/2008 - 20/08/2013: Erkend Veiligheidsadviseur door de FOD Binnenlands Zaken
Vrijetijdsbesteding
  • 15 jaar sportschutter voor COPS, Schutterskring Lokale Politie Oostende
  • Motorrijden
sitemap | disclaimer